Poniższe informacje określają, w jaki sposób sklep internetowy farnarecords.com zbiera, przechowuje i dba o prywatne i personalne informacje wszystkich swoich użytkowników:

Administratorem danych osobowych jest:

Właściciel strony internetowej farnarecords.com  - FARNA RECORDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą na ul. Leśmiana 8, Inowrocław, 88-100, Polska,

REGON: 524436832, NIP: 5562801311

Numer KRS: 0001018654

Zapytanie dotyczące bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych proszę kierować na mazurowski@poczta.onet.pl

Informacja o udostępnianych danych osobowych:

Twoje dane są udostępniane podmiotom zewnętrznym wyłącznie dlatego, abyśmy mogli w pełni świadczyć Ci nasze usługi (np. kurier na paczce ma Twoje dane po to, aby Ci ją doręczyć).

Informacja o przetwarzaniu danych:

Każdorazowo, gdy Twoje dane będą nam potrzebne, zapytamy Cię, czy się na to zgadzasz i w jakim celu będziemy je przetwarzać. Jeśli, przy wypełnieniu przez nas na Twoją rzecz świadczenia, będzie wymagane zawarcie umowy bądź obowiązek przekazania danych, poinformujemy Cię o tym, a także o konsekwencjach niewyrażenia na to zgody.

Dostęp do twoich danych osobowych:

W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami: mazurowski@poczta.onet.pl

Zmiana danych osobowych:

W każdej chwili masz prawo zażądać zmiany swoich danych osobowych. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami: mazurowski@poczta.onet.pl

Usunięcie wszystkich przechowywanych przez nas twoich danych osobowych

W każdej chwili, na Twoje życzenie, usuniemy Twoje dane osobowe. Są wyjątkowe sytuacje, gdzie nie mamy możliwości na spełnienie Twojej prośby od razu:
- jeśli nadal Twoje dane są nam niezbędne – np. zamówienie jest w trakcie realizacji lub istnieją inne niezamknięte sprawy z naszym Biurem Obsługi Klienta,
- jeśli przechowywanie ich jest naszym prawnym obowiązkiem (np. w celach księgowych, podatkowych),

Prawo do przenoszenia danych:

Twoje dane są przetwarzane przez nas w sposób zautomatyzowany. W każdej chwili, na Twoje życzenie, prześlemy Ci kopię z Twoimi danymi (w formacie nadającym się do odczytu maszynowego). Masz prawo przesłać ten plik innemu administratorowi.

Cele przetwarzania danych osobowych

Zakładanie konta na www.farnarecords.com

Użytkownik może założyć konto w naszym sklepie. Do jego założenia, a potem korzystania, niezbędne będzie podanie adresu e-mail, imienia oraz nazwiska. Niepodanie którejkolwiek z informacji będzie skutkować niemożnością założenia konta w sklepie.

Składanie zamówień na www.farnarecords.com

W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu dostawy InPost: Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.

Korzystanie z formularzy – kontaktowego, zwrotów i reklamacji

Zapewniamy możliwość skontaktowania się z nami za pośrednictwem formularzy kontaktowych. Aby móc skorzystać z tej formy kontaktu, użytkownik musi podać swój email, abyśmy mogli obsłużyć zapytanie Użytkownika i udzielić mu odpowiedzi. Niepodanie emailu  będzie skutkować niemożnością skorzystania z tej formy komunikacji ze sklepem.

Przekazywanie danych osobowych

W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu dostawy InPost: Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.

Do realizacji płatności: Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A